• Moteriški
 • Vyriški
 • Aksesuarai
 • Laisvalaikio prekės

Moterims

Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymo sąlygos:

Omniva:

Siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį Omniva paštomatą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto). Už prekes galite sumokėti iš anksto arba atsiimant siunta. Atsiskaityti atsiimant galima tik banko kortele (išskyrus Paysera banko kortele). Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 7 dienas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.

Lietuvos paštu:

Siunta bus pristatyta į artimiausią Lietuvos pašto skyrių Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas* į Jūsų nurodytą adresą. Jeigu Jūsų tuo metu nebus namuose ir nepavyks įteikti siuntos Jūsų siuntinys bus pristatytas į artimiausią (pagal Jūsų adresą) Lietuvos pašto skyrių. Kai siunta jau bus pašto skyriuje, į savo pašto dėžutę gausite pranešimą su kuriuo galėsite atsiimti savo siuntą. Siuntos pašto skyriuje laikomos 30d. nuo siuntos gavimo pašto skyriuje.

Prekių grąžinimas:

Prekes galima grąžinti arba pakeisti per 14 d. nuo prekės įsigijimo.Pinigai grąžinami per 14 d. nuo grąžinamos prekės pristatymo parduotuvei

.Grąžinimo kaina: 2.60 €

Grąžinimo taisyklės:

Jeigu norėsite grąžinti ar pakeisti įsigytą prekę, tai galėsite padaryti per 14 dienų nuo prekės atsiėmimo dienos.Pinigai į pirkėjo nurodytą sąskaitą yra grąžinami per 14 dienų.

Jeigu už prekes buvo mokėta bankiniu pavedimu ar siuntos atsiėmimo metu, pinigai yra grąžinami į grąžinimo akte nurodytą sąskaitą.

Jei buvo atsiskaityta mokėjimo kortele, pinigai grąžinami per pasirinktą sistemą į tą pačią sąskaitą.

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų: reikia parašyti dėl grąžinimo į info@manmoda.lt ir Jums bus atsiųsta forma, kurią svarbu užpildyti; grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje; prekė turi būti nesugadinta; prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė); grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo.Grąžinama prekė negali būti dėvėta, turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos.Galite grąžinti prekę ir pakeisti ją į kitą dydį arba modelį.

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščias.Grįžti į parduotuvę
   Calculate Shipping

   Filtrai

   Suraskite prekę

   Kategorijos

   Pasirinkite kainą

   0.00190.00